Blog > Komentarze do wpisu
dziękuję i zapraszam na jeszcze

Napisałem na gorąco i emocjonalnie, Szczęście Moje głowę mi zmyło. Tak więc wycofawszy się z goryczy tekst skasowałem i w jego miejsce - serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy złotówkę na mój blog wyasygnowali. Mam nadzieję, że kwota mała bo mała ale trafi do dzieci troski wymagających. Dziękuję i przepraszam wszystkich tych, którzy próbowali a których system odrzucił. Pewnie obrazu całości by to nie zmieniło, a jak twierdzi Szczęście Moje miejsce 14 też zaszczytem, ja jednak podkreślam, że dla siebie to robię, służąc radą tym którzy z rad skorzystać chcą i tych to właśnie zapraszam na jeszcze, a weekend będzie pierwsza próba kuchni staropolskiej. W pas się kłaniając, czapką powałę zamiatając, jeszcze raz dziękuję!

czwartek, 21 stycznia 2010, mag-43

Polecane wpisy

Komentarze
2010/01/21 17:28:31
Napisałem Ci komentarz do starego wpisu, ale jak go wysyłałem to już wpis zniknął;-) Pisałem w nim, że głosowaliśmy na Ciebie dziś rano i nie mieliśmy z tym problemów. Mieliśmy nadzieję, że wrócisz do pierwszej dziesiątki i będziemy mieli komu kibicować w finale.
Te dwa blogi kulinarne, które się do niej dostały nie są z naszej bajki, więc śmiejemy się, że w tym roku będziemy prawdopodobnie głosować na staniki;-)
Pozdrawiamy!
-
2010/01/21 18:06:52
Czytałam tamten wpis, ale nie zdążyłam dodać swojego komentarza.
A może trzeba było go zachować?
Był napisany emocjonalnie, a przez to prawdziwie.
Nie tak sztucznie i plastikowo, jak niektóre blogi w finale.
Pozdrawiam serdecznie
Pela
-
2010/01/21 18:24:01
jeszcze raz Wam wszystkim serdecznie dziękuję!!!
-
2010/01/21 19:35:09
Nie dziękuj chłopie tyle!! - Tobie się nasze poparcie po prostu należy i basta!
"Przeleciałem" większość blogów, które były przed Twoim i trochę tych co były za Twoim - no i stwierdziłem, że ja to chyba dobrego gustu nie mam, że głosowałem na Twój blog! - żartuję sobie!!!!:)
ROBISZ ŚWIETNY BLOG, i - w zamian za to - dostałeś mój głos i jak trzeba będzie, to dostaniesz znowu, i znowu......!!!
Pozdrawiam!
gregg
-
2010/01/21 21:06:27
Szczęście nie chciało kwasów, ale swoją drogą zastanawia się, jak to możliwe, że w kategorii, w której startował Ziemianin żaden z blogów nie wykazywał większej ilości gósów niż 250.
-
2010/01/21 21:52:32
Jestem niepocieszona, wielka szkoda się stała i zaskoczenie dla mnie duże. Mam nadzieję, że inni czytacze się nawrócą i docenią to co naprawdę smacznie się czyta!
-
Gość: tekla, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/21 22:01:22
"...u Maga jest słodko świat pachnie szarlotką, a może chcesz placka spróbować? Popijesz herbatę i słońce nad światem zaświeci , jak złoty samowar...nie ma jak babcia, jak babcię kocham, bez babci byłby kiepski los....., "a prawda, miało być o magu..pomyliło mi się, bo dzisiaj dzień babci. Pisz bloga, bo ludzie Cię czytają i nie bierz udziału w żadnych konkursach, bo to jest głupota. Nie należy popadać w samozachwyt, czyż nie najważniejsze jest to, że , gotujesz, piszesz i podoba się to wielu osobom? A na charytatywny cel możesz dać parę groszy ze swojej kiesy i będzie ok.
-
2010/01/21 22:02:33
Tekla masz rację. Tylko te chłopy tak mają, że lubią się ścigać
-
2010/01/21 22:30:42
w nosie z liczbami, rankingami, nagrodami....najważniejsze, że masz grono czytelników, które jak ja wchodzą i czują się swojsko. Twoje przepisy okraszone w nietuzinkowy sposób opowieściami, są bardzo ciekawe i oryginalne. I tak trzymaj:)
-
2010/01/22 08:45:48
Nie wiem za co przepraszasz, ale rzeknę Ci jedno. W moich oczach (i nie tylko), jest to blog nr 1 w swojej kategorii. Tak trzymaj dalej.
-
2010/01/22 11:28:43
Zgadzam się z wszystkimi. A jeżeli jest to takie ważne od NAS WSZYSTKICH MASZ PIERWSZE MIEJSCE. Sądzę, że Ci co mają dobry gust i znają się na gotowaniu zgodzą się z tym zapisem.

CZEKAM Z NIECIERPILWOŚCIĄ NA KOLEJNE SMAKOŁYKI NASZEJ POLSKIEJ KUCHNI.
POZDRAWIAM GORĄCO :)
-
2010/01/22 12:14:49
Jeszcze dodam, piszesz () że kwota mała bo mała ale trafi do dzieci troski wymagających () może i tak ale nie tylko o pieniążki chodzi.

Moje dzieci 9 i 12 lat na razie mam wrażenie, że żyją tylko po to by dobrze zjeść. Może dlatego, że intensywnie trenują (mają już bardzo dobre wyniki w zawodach ogólnopolskich) i szczególnie syn wchodząc do domu na progu wyczuwa swojskie zapachy z kuchni. Jako troskliwa mama staram się dbać o jakość i różnorodność naszych posiłków, a jako pracująca przyznaję, że nie zawsze mi się to udaje.

Wykorzystane przepisy ziemianina cieszą się szczególnym uznaniem naszej męskiej części domowników. Smaczne, treściwe, wyjątkowo aromatyczne o niekończącej się barwie kolorów, zachęcające do błyskawicznego pałaszowania. Szkoda, że nie można słownie wyrazić i przekazać ich niekończących się zachwytów.
-
Gość: tekla, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/22 22:31:13
Ziemianinie łukochany właśnie dzisiaj "skupażowałam jedno czyniąc" nalewkę, którą nastawiłam jesienią ze śliwek mirabelek wg. twojej opowieści. "Kupażowałam" (z czego mój mąż bardzo się śmiał, gdy mu powiedziałam co robię), mieszałam wszystko razem, oblizywałam łychę i tak mi się jakoś wesolutko zrobiło.....a przecież do picia to będzie się nadawało dopiero wiosną. Ale mój luby stwierdził, że nadaję się do wyrobu nalewek, gdyż stoją one tak długo, jak powinny (bo ja taka raczej nie za mocno za tym piciem jestem). Ale bursztynowy kolor i moc odpowiednią ma,a pyszna!!!!...i tego się trzymajmy (jak damy radę) :)
-
2010/01/23 08:41:13
ano rację masz! cierpliwość w nalewkach popłaca. jak się komuś spieszy niech sięgnie po monopol, a tu czekanie zdrowotności służy, oprócz spirytowej radości witaminy,makro i mikro elementy przekazuje, tak to i potem główka nie boli! na wiosenne przeziębienia jak znalazł
-
Gość: essenka, *.adsl.alicedsl.de
2010/02/11 15:34:07
z luboscia czytam Pana blog, smacznie tu, kolorowo i tradycyjnie polsko. Ale dzisiaj troche skonsternowalam sie - omiata Pan czapka sufit klaniajac sie nisko??? czy moze polepe (wszak to namiastka podlogi) A moze to z Australii pisane??? nooo to wtedy wszystko zgadza sie
Pozdrawiam serdecznie Anna
-
2010/02/11 18:15:02
w nerwach pisane było, to i może powale pawim piórem się musnęło, ale polepę zamiatawszy. dzięki za uwagę serdecznie!
Gościu siądź i odpocznij sobie...
Durszlak.pl